معاون وزیر بهداشت تاكید كرد؛

لزوم تسریع در تكمیل بیمارستان ۹۴۵ تختخوابی پایتخت

لزوم تسریع در تكمیل بیمارستان ۹۴۵ تختخوابی پایتخت

به گزارش حیوان خانگی بگیر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، بر استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای تسریع در تكمیل پروژه ساخت بیمارستان ۹۴۵ تختخوابی مهدی كلینیك، تاكید نمود.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر،، سید كامل تقوی نژاد، ضمن بازدید از بخش پیوند كبد بیمارستان امام خمینی (ره) كه الان با ۱۶ تخت فعال و ۴ تخت مراقبت های ویژه در حال عرضه خدمات است، با اشاره به شرایط خاص رجوع كنندگان به این بیمارستان، اظهار داشت: اعتقاد دارم حل مشكلات و چالش های بیمارستان نیازمند طرح جامعی است، ولی در كنار آن می توان برخی موارد را با سرعت بیشتر و تا آخر سال جاری، رفع كرد.

وی اضافه كرد: با وجود تمام تنگناهای مالی در وزارت بهداشت، بخشی از مشكلات، چالش ها و نارسایی های موجود، با بودجه فعلی قابل رفع است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به تاكید وزیر بهداشت برای تسریع در تكمیل این پروژه خاطرنشان كرد: برای این منظور، همكاری بخش غیر دولتی، مشاركت عمومی و خصوصی، جذب منابع و خدمات خیّران سلامت و استفاده از تمام ظرفیت های كشور همچون منابع بانكی، با عنایت به محدودیت های بودجه دولت، از برنامه های مورد نظر برای تسریع در افتتاح این پروژه خواهد بود.

وی اضافه كرد: بگونه ای برنامه ریزی می نماییم كه با استفاده از تمام ظرفیت های اشاره شده، در دولت تدبیر و امید، شاهد افتتاح این بیمارستان و هدیه آن به مردم باشیم.

1398/03/28
13:49:34
5.0 / 5
2411
تگهای خبر: بهداشت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است