سخنگوی قوه قضاییه خبر داد

آخرین تحقیقات پرونده محیط زیستی ها به دادگاه واصل شد، برگزاری ادامه دادگاه ها در هفته های آتی

آخرین تحقیقات پرونده محیط زیستی ها به دادگاه واصل شد، برگزاری ادامه دادگاه ها در هفته های آتی

حیوان خانگی بگیر: سخنگوی قوه قضاییه در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده متهمان محیط زیستی اظهار داشت: این پرونده در دادگاه است و بعضی از جلسات دادگاه برگزار و در ادامه مقرر شد كه مراجع امنیتی و اطلاعاتی تحقیقات تكمیلی را به دادگاه عرضه كنند كه خوشبختانه این نظریه هفته گذشته واصل شده و با وصول این نظریه در هفته های آتی ادامه دادگاه انجام می شود.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم معرفی رئیس كل دادگستری البرز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت متهمان صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار داشت: در ارتباط با اعضای اصلی صندوق ذخیره فرهنگیان و بعضی از كسانی كه در مدیریت بانك حضور داشته و همین طور كسانی كه از این بانك تسهیلات فراوانی برخلاف ضابطه گرفته اند، قسمتی از اجزای آن هنوز در دادسرا مطرح و در حال رسیدگی است؛ همچون آقای ریخته گران كه اخیراً بازداشت شده است مربوط به همین بخشی است كه تحقیقات تكمیل نشده است.
وی اضافه كرد: بخش های دیگری از این پرونده هم به دادگاه ارسال و در قسمت هایی از آن رأی صادر شده و بعضی از بخش ها هم بزودی رأی صادر گردیده است.
سخنگوی قوه قضائیه درباب پرونده فعالین زیست محیطی هم اعلام نمود: پرونده جاسوسی در حوزه اماكن نظامی مربوط به افرادی است كه تحت پوشش محیط زیست فعالیت می كردند ولی متهم شدند كه از برخی تأسیسات ‎ نظامی ما جاسوسی می كرده اند. این پرونده در دادگاه است و بعضی از جلسات دادگاه برگزار شد، در ادامه مقرر شد كه مراجع امنیتی و اطلاعاتی تحقیقات تكمیلی را به دادگاه عرضه كنند كه خوشبختانه این نظریه هفته گذشته واصل شده و با وصول این نظریه در هفته های آتی ادامه دادگاه برگزار می گردد.
وی درباب نزار زكا هم اظهار داشت: نزار زكا یكی از متهمان جاسوسی بود كه جرم وی محرز و به حبس محكوم شده بود، این فرد یك سوم مجازات خودرا گذراند و به سبب حسن رفتار و تقاضای رئیس جمهور لبنان برای مساعدت و تقاضای وی برای آزادی مشروط، دادگاه با آزادی مشروط موافقت نمود.
سخنگوی قوه قضائیه درباب موضع اخیر یكی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباب برخوردهای قوه قضائیه با شوراها هم اظهار داشت: برخوردهایی كه انجام شده اصلاً ارتباطی با جریانات سیاسی ندارد، در شوراها كسانی كه مرتكب جرم، اختلاس، تبانی و جعل شده اند تحت تعقیب قرار گرفته اند كه البته عدد آنها به نسبت شوراها محدود است. از همه طیف های سیاسی در لابلای متهمان هستند و این خود اثبات كننده این است كه دستگاه قضائی نگرش سیاسی ندارد و بحث تضعیف شورا هم نیست چون عدد آن محدود است.

منبع:

1398/04/13
18:00:00
5.0 / 5
2506
تگهای خبر: محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است