وزیر بهداشت خبر داد؛

دریافت مجوز جذب ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت

دریافت مجوز جذب ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت

به گزارش حیوان خانگی بگیر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: مجوز جذب حدود ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت را از سازمان امور استخدامی گرفته ایم.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، سعید نمكی ظهر پنج شنبه در حاشیه آئین افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی دماوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با عنایت به موقیعت قرار گیری رودهن، دماوند و فیروزكوه در میان دو شاهراه اصلی، افزایش ظرفیت های اورژانس این حوزه بررسی و اقدام ویژه خواهد شد.
وی همینطور از پیگیری راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی یك هزار تخت خوابی در شرق تهران اطلاع داد و اضافه كرد: راه اندازی یك بیمارستان فوق تخصصی ۱۰۰۰ تخت خوابی در شرق تهران با هماهنگی دانشگاه شهید بهشتی در اتوبان شهید بابایی در دست بررسی می باشد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی افزود: توسعه تخت های بیمارستانی با عنایت به منابع محدود و اولویت های منطقه ای در حال انجام می باشد، البته كمبودهای موجود در تعداد تخت های بیمارستانی منوط به تأیید و پاسخگویی مطالعات كارشناسی است.
وی همینطور در مورد تعدیل نیرو در بیمارستان های كشور اظهار داشت: این تعدیل در دست بررسی دانشگاه علوم پزشكی است و نیروهای قراردادی را به نیروهای استخدامی و پیمانی رسمی تبدیل وضعیت می نماییم.
نمكی همینطور از دریافت مجوز جذب حدود ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت اطلاع داد و اظهار داشت: این مجوز را از سازمان امور استخدامی گرفته ایم و الان در حال طی مراحل گزینش نیروی انسانی هستیم.

1398/04/28
11:29:02
5.0 / 5
2086
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است