رگبار باران در جنوب كشور

رگبار باران در جنوب كشور

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز( 30 مرداد ماه) در ساعت پس از ظهر و اوایل شب برای جنوب كرمان، جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب فارس، جنوب شرق استان بوشهر و برخی نقاط استان هرمزگان افزایش ابر، رگبار پراكنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا افزود: افزایش ابر، رگبار پراكنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد در ایام پنجشنبه و جمعه (۳۱ مرداد و اول شهریور) علاوه بر این مناطق در دامنه های زاگرس جنوبی واقع در استان های كهگیلویه و بویر احمد و غرب فارس نیز رخ خواهد داد.

به گفته وی در روز شنبه ( ۲ شهریور) در اغلب مناطق كشور جوی آرام و آسمانی آفتابی پیش بینی می شود.

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی اضافه كرد: در روز یكشنبه (۳ شهریور ماه) در ساعات پس از ظهر و اوایل شب در بخش های شمالی استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل افزایش ابر، رگبار پراكنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می دهد.

وی ادامه اظهار داشت: طی سه روز آینده همچنان وزش باد شدید در نوار شرقی كشور خصوصاً منطقه زابل ادامه خواهد داشت علاوه بر این در شرق استان های یزد و كرمان، در بعضی نقاط استان های خراسان جنوبی و جنوب خراسان رضوی وزش باد و خیزش گرد و خاك دور از انتظار نیست.

وظیفه درانتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: فردا و پس فردا (۳۱ مرداد و اول شهریور) آسمان تهران صاف تا كمی ابری خواهد بود. دمای هوای تهران فردا (۳۱ مردادماه) در گرمترین زمان به ۳۴ درجه سانتیگراد و در خنك ترین این زمان به ۲۴ درجه سانتیگراد می رسد. دمای پایتخت جمعه (اول شهریور ماه) در گرم ترین و خنك ترین زمان به ترتیب ۳۵ و ۲۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1398/05/30
22:08:30
5.0 / 5
2511
تگهای خبر: آسمان , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است