تداوم بارش باران در شمال ایران

تداوم بارش باران در شمال ایران

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش در سواحل غربی دریای خزر آگاهی داد و اظهار داشت: امروز و فردا (23 و 24 شهریور) در استان های گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل بارش پراكنده باران، وزش باد و رعد و برق رخ می دهد.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اظهاركرد: امروز (۲۳ شهریور) برای سواحل دریای خزر و خراسان شمالی بارش پراكنده پیش بینی می شود همین طور فردا (۲۴ شهریور) برای مناطق شمالی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و استان های اردبیل و گیلان بارش پراكنده خواهیم داشت.

این كارشناس سازمان هواشناسی افزود: برمبنای تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدلها، پس فردا (۲۵ شهریور) در سواحل غربی خزر بارندگی و در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل رگبار پراكنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی اضافه كرد: در ایام سه شنبه و چهارشنبه (۲۶ و ۲۷ شهریور) در غالب مناطق كشور آسمانی صاف پیش بینی می شود.

به گفته وظیفه، از فردا (۲۴ شهریور) دمای هوا بطور نسبی در شمال، شمال غرب و مركز كشور افزایش می یابد همین طور از روز دوشنبه (۲۵ شهریور) این افزایش دما را در شمال شرق كشور نیز خواهیم داشت. از طرف دیگر در سه روز آینده تداوم وزش باد شدید و گاهی خیزش گرد و خاك در شرق كشور خصوصاً منطقه زابل را به همراه خواهد داشت.

وی درانتها با اشاره به وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: فردا (۲۴ شهریور) هوای تهران صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین و كمترین دمای پایتخت در این روز ۲۹ و ۱۸ درجه سانتیگراد خواهد بود همین طور پس فردا (۲۵ شهریور) آسمان پایتخت صاف با بیشترین و كمترین دمای ۳۱ و ۱۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1398/06/23
14:02:49
5.0 / 5
2519
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است