كاهش موقتی كیفیت هوا در پایتخت

كاهش موقتی كیفیت هوا در پایتخت

حیوان خانگی بگیر: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت امروز (26 شهریور) در بعضی مناطق در شرایط نامطلوب قرار می گیرد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا از آن حكایت می كند كه طی بامداد امروز (۲۶ شهریور) در بعضی مناطق پرتردد وضعیت نامطلوب كیفیت هوا برقرار و به تدریج با افزایش دما، رشد ناپایداری های جوی و افزایش سرعت باد در بعضی ساعات بعد ازظهر از بیشینه غلظت آلاینده ازن نسبت به روز قبل كم می شود و وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت از نظر این آلاینده در شرایط مطلوب قرار می گیرد.

با كاهش میزان ناپایداری جوی و افزایش حجم ترافیك در اواخر وقت امروز تجمع ذرات معلق و كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق پایتخت دور از انتظار نیست.

طی بامداد فردا (۲۷ شهریور) نیز آغاز تردد خودرو ها سبب افزایش غلظت آلاینده ها می شود. هرچند افزایش نسبی سرعت باد در اولین ساعات این روز بهبود كیفیت هوا نسبت به روز قبل را به دنبال دارد.

طی روز نیز با افزایش دما و مهیا بودن شرایط لازم برای شكل گیری آلاینده ازن، روند افزایشی در غلظت این آلاینده پیش بینی می شود و در ساعات پایانی فردا افزایش ناگهانی سرعت باد و ایجاد شرایط ناپایدار جوی، كاهش غلظت آلاینده ها و برقراری شرایط مطلوب هوا در بیشتر مناطق را به دنبال دارد.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۶ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۶۷ همچنان در شرایط سالم می باشد.منبع:

1398/06/26
15:02:37
5.0 / 5
2039
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است