وزش باد در نجف و كربلا

وزش باد در نجف و كربلا

حیوان خانگی بگیر: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی از وزش باد در شهرهای نجف و كربلا طی دو روز آینده (18 و 19 مهر) آگاهی داد.صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به وضعیت جوی شهرهای كربلا و نجف طی دو روز آینده اشاره كرد: آسمان كربلا طی روزهای پنج شنبه و جمعه صاف تا كمی ابری، گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداكثر دمای ۴۱ درجه سانتیگراد خواهد بود همین طور شهر نجف نیز طی دو روز آینده آسمانی صاف همراه با وزش باد و حداقل دمای ۲۳ درجه سانتیگراد و حداكثر ۴۰ درجه سانتیگراد دارد.

وی درباره وضعیت جوی كاظمین نیز اظهار نمود: آسمان این شهر فردا (۱۸ مهر) صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود همین طور دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۴۱ و ۲۳ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان كاظمین پس فردا( ۱۹ مهر ماه) نیز صاف تا كمی ابری گاهی همراه با وزش باد و با حداقل و حداكثر دمای ۲۴ و ۴۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
ضیاییان در مورد وضعیت جوی مرز خسروی (قصر شیرین) گفت: آسمان مرز خسروی (قصرشیرین) طی فردا و پس فردا (۱۸ و ۱۹ مهر) صاف تا كمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و افزایش ابر با حداقل دمای ۲۲ و حداكثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد طی روز پنج شنبه و با حداقل دمای ۲۳ و حداكثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد طی روز جمعه پیش بینی می شود.
ایشان سپس درباره وضعیت جوی مرز مهران اظهار نمود: آسمان مهران فردا (۱۸ مهر) صاف تا كمی ابری، همراه با افزایش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداكثر دمای ۴۲ درجه سانتیگراد و طی روز جمعه (۱۹ مهرماه) نیز كمی ابری تا نیمه ابری در اواخر وقت افزایش ابر همراه با افزایش باد با حداقل دمای ۲۱ و حداكثر دمای ۴۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.
بگفته مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی مرز شلمچه نیز طی دو روز آینده صاف و با حداقل دمای ۲۴ و حداكثر دمای ۴۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

به گفته مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی آسمان ایلام فردا ( ۱۸ مهر) صاف تا كمی ابری همراه با افزایش باد با حداقل و حداكثر دمای ۱۶ و ۳۱ درجه سانتیگراد و پس فردا (۱۹ مهر) كمی ابری تا نیمه ابری و در اواخر وقت افزایش ابر همراه با افزایش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداكثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ضیائیان درانتها درباره وضعیت جوی اهواز طی روزهای آینده اظهار داشت: آسمان اهواز فردا (۱۸ مهرماه) صاف است همین طور دمای هوا در گرم ترین زمان ۴۰ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۲۴ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. آسمان این شهر پس فردا (۱۹ مهرماه) صاف و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۹ و ۲۳ درجه سانتیگراد می رسد.

منبع:

1398/07/19
19:12:10
5.0 / 5
1916
تگهای خبر: آسمان , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است