كاهش كیفیت هوای تهران در ایام پایانی هفته

كاهش كیفیت هوای تهران در ایام پایانی هفته

به گزارش حیوان خانگی بگیر بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزایش موقتی غلظت آلاینده ها طی امروز و فردا (1 و 2 آبان) كیفیت هوای پایتخت را تحت تأثیر قرار می دهد و در بعضی ساعات هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای شهر تهران نشان دهنده افزایش موقتی غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات بامداد امروز (۱ آبان) به سبب ازدیاد تردد خودرو ها و سرعت كم باد است. هرچند با عنایت به برقراری شرایط جوی مساعدتر در اولین ساعات امروز نسبت به روز گذشته غلظت آلاینده ها میزان كمتری خواهند داشت.

با ناپایداری های جوی حاكم در طول روز، رشد ابر همراه با بارش پراكنده باران و گاهی وزش باد در بعضی ساعات بعد ازظهر، بطور موقت از غلظت آلاینده ها كم می شود اما به تدریج با افزایش حجم ترافیك در بعضی ساعات امشب همراه با تداوم بارش های پراكنده و كاهش سرعت باد طی برخی ساعات افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها مشاهده می شود و كاهش كیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

تداوم این وضعیت جوی تا فردا (۲ آبان) شرایط را برای تجمع موقتی آلاینده ها در بعضی ساعات بامداد خصوصاً در مناطق پرتردد فراهم می آورد و برقراری شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس در این مناطق پیش بینی می شود.

افزایش میزان ابر همراه با بارش پراكنده در بعضی ساعات بعد ازظهر با افزایش موقتی غلظت آلاینده ها هم راه است هرچند با احتمال افزایش سرعت باد در اواخر وقت فردا (۲ آبان) شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و شاهد بهبود كیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهیم بود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۶ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۷۸ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1398/08/02
18:57:09
5.0 / 5
2036
تگهای خبر: آب , بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است