هوای تهران سالم می باشد

هوای تهران سالم می باشد

به گزارش حیوان خانگی بگیر بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با تداوم بارش های پاییزی تا صبحگاه روز جمعه (سوم آبان ماه)، همراه با كاهش حجم ترافیك در روز تعطیل، برقراری شرایط مطلوب كیفیت هوا در اغلب مناطق شهر تهران پیشبینی می شود.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، حاكمیت جو آرام و سرعت ناچیز باد طی روز جاری همراه با افزایش تردد خودرو ها طی روز سبب می شود در بعضی مناطق غلظت آلاینده ها به صورت موقتی افزایش پیدا كند.
همینطور در اواخر وقت جمعه با وجود بارش های پراكنده و سرعت اندك باد، افزایش حجم ترافیك سبب می شود شاهد برقراری شرایط نامطلوب در پاره ای از مناطق پایتخت باشیم.
با تداوم وضعیت جوی آرام به همراه بارش پراكنده باران در اولین ساعات روز شنبه (چهارم آبان)، به همراه ازدیاد تردد خودرو ها در اولین روز هفته، افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات صبحگاه دور از انتظار نخواهد بود؛ هرچند با رشد ناپایداری روزانه و افزایش سرعت باد در بعضی ساعات بعدازظهر شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد.
همزمان با ساعات اوج ترافیك شبانه و تداوم وزش باد، از غلظت آلاینده ها كاسته خواهد شد كه به تبع آن با بهبود نسبی كیفیت هوا در اغلب مناطق پایتخت روبه رو خواهیم بود.
هم اكنون كیفیت هوای تهران با شاخص ۵۴ ppm در شرایط سالم گزارش می شود.1398/08/04
13:54:54
5.0 / 5
2052
تگهای خبر: آب , بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است