افزایش نسبی دمای شرق و شمال شرق كشور از فردا

افزایش نسبی دمای شرق و شمال شرق كشور از فردا

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیركل پیشبینی و اخطار سریع از افرایش نسبی دما در نواحی شرق و شمال شرق كشور از فردا (۱۶ آبان ماه) اطلاع داد.صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا اضافه كرد: بر مبنای تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی اظهار داشت: از امروز (۱۵ آبان ماه) تا اواسط هفته آینده برای اغلب مناطق كشور جوی آرام و پایدار و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت انباشت آلاینده های جوی و كاهش كیفیت هوا انتظار می رود.

وی در ادامه توضیح داد: در ایام پنجشنبه و جمعه (۱۶ و ۱۷ آبان ماه) در بعضی از بخش های جنوب غرب كشور در استان های خوزستان، بوشهر و غرب فارس افزایش ابر و بارش پراكنده، گاهی به شكل رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیشبینی می شود.

به گفته مدیركل پیشبینی و اخطار سریع، این شرایط در ایام شنبه و یكشنبه (۱۸ و ۱۹ آبان ماه) برای نواحی از جنوب خوزستان، بوشهر، فارس، هرمزگان و مناطقی از كرمان انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه امروز(۱۵ آبان ماه) در بعضی ساعات برای نواحی شرق و جنوب شرق كشور بخصوص در منطقه زابل وزش باد شدید موقتی پیشبینی می شود، اظهار نمود: بعدازظهر امروز و فردا (۱۵ و ۱۶ آبان ماه) برای نواحی شرق و شمال شرق كشور افزایش نسبی دما بین ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد رخ خواهد داد همینطور امروز نواحی مركزی خلیج فارس و از اواخر وقت پنجشنبه و جمعه (۱۶ و ۱۷ آبان ماه) نیمه غربی خلیج فارس مواج خواهد بود.

ضیاییان در انتها با تشریح آخرین وضعیت جوی پایتخت اظهار داشت: آسمان تهران امروز (۱۵ آبان ماه) ابری تا نیمه ابری، همراه با غبار محلی با حداقل ۸ و حداكثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود. فردا (۱۶ آبان ماه) آسمان پایتخت صاف همراه با غبار محلی با بیشینه دمای ۱۶ و كمینه دمای ۸ درجه سانتیگراد خواهد بود.
1398/08/16
11:21:06
5.0 / 5
1917
تگهای خبر: آب , آسمان , بارش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است