از سوی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی؛

كودكان دروازه غار رایگان ویزیت شدند

كودكان دروازه غار رایگان ویزیت شدند

حیوان خانگی بگیر: مسئول بسیج دانشكده دندانپزشكی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، از ارائه خدمات رایگان درمانی و بهداشتی به كودكان دروازه غار تهران خبرداد.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، سیدمحمدمعین میرابراهیمی، اظهار داشت: طرح ویزیت رایگان بسیج دانشجویی دانشگاه با همكاری گروه جهادی منتظران مصلح پنجشنبه و جمعه ۳۰ آبان و یكم آذر به منظور ارائه خدمات رایگان دندانپزشكی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی و تغذیه به كودكان كار در درمانگاه بهفر دانشگاه انجام شد.
وی با اشاره به اینكه در این طرح به بیشتر از ۶۰ نفر از كودكان منطقه دروازه غار تهران خدمات تخصصی دندانپزشكی ارائه شد، اضافه كرد: معاینه، ترمیم دندان های پوسیده، درمان ریشه، كشیدن و جرمگیری دندان كودكان كار در این طرح انجام و كودكانی كه به درمان های پروتز و ارتودنسی نیاز داشتند به مراكز سطح بالاتر دانشگاه ارجاع داده شدند.
میرابراهیمی با اشاره به اینكه این كودكان آموزش های لازم برای جلوگیری از مبتلاشدن به بیماری ها را دریافت نمودند، اشاره كرد: در این طرح كودكان شش تا ۱۵سال توسط تعدادی از اساتید، اعضای هیئت علمی و رزیدنت ها، در دومرحله معاینه و درمان شدند.
مسئول بسیج دانشكده دندانپزشكی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، اضافه كرد: مقرر است این كودكان در آینده نیز بطور رایگان با تعرفه های ناچیز خدمات درمانی دریافت نمایند.


منبع:

1398/09/03
18:48:10
5.0 / 5
2267
تگهای خبر: آب , آموزش , بهداشت , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است