هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس است

هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس است

به گزارش حیوان خانگی بگیر بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (5 آذرماه) با تداوم جو نسبتا پایدار كیفیت هوای پایتخت ناسالم برای گروه های حساس پیشبینی می شود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران از آن حكایت می كند كه در صبحگاه امروز (۵ آذرماه) در بیشتر مناطق پایتخت همراه با غبار صبحگاهی و گاهی مه رقیق، شاهد برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس خواهیم بود كه عمدتاً ناشی از افزایش تردد خودرو ها و برقراری جو نسبتاً پایدار و آرام در اولین ساعات روز است.

طی روز هم با تداوم این وضعیت جوی، شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده فراهم نخواهد شد و انتظار می رود در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند ازاین رو همزمان با اوج ترافیك شبانگاهی و انباشت آلاینده ها طی روز، غلظت ذرات معلق افزوده می شود و پیشبینی می شود شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت برقرار شود.

این شرایط جوی تا بامداد فردا (۶ آذرماه) ادامه خواهد داشت و با آغاز تردد خودرو ها، تجمع ذرات معلق مانند روز گذشته، برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس را به دنبال خواهد داشت. همینطور با استقرار توده هوای پایدار در خلال روز شرایط برای بهبود كیفیت هوا فراهم نخواهم شد و برای اواخر وقت چهارشنبه هم به علت افزایش حجم ترافیك دربیشتر مناطق شهر تهران برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۷ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص الان ۱۱۰ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/09/05
14:48:20
5.0 / 5
2362
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است