توصیه یك متخصص داخلی به شهروندان تهرانی؛

بهتر است در زمان آلودگی هوا در خانه بمانید

بهتر است در زمان آلودگی هوا در خانه بمانید

حیوان خانگی بگیر: یك متخصص بیماری های داخلی سفارش كرد شهروندان تهرانی در منزل بمانند، برای اینكه هم سطح شهر تهران و هم اطراف شهر هوای آلوده ای دارد.ایرج خسرونیا در گفتگو با خبرنگارمهر، با اشاره به افزایش آلودگی هوا در سطح شهر تهران اظهار داشت: متأسفانه در سطح شهر تهران و اطراف آن هوا به شدت آلوده است، بدین سبب بهترین سفارش آن است كه شهروندان در منزل بمانند.
وی تاكید كرد: راه رفتن در فضای آزاد و فعالیت شدید بدنی مانند ورزش موجب می شود هوای آلوده بیشتری به ریه ها وارد شده و گرفتار مشكلات تنفسی شویم.
خسرونیا به خانواده ها سفارش كرد از حضور در پارك ها و فعالیت بدنی در فضای باز خودداری كرده، خصوصاً افراد مسن، ضعیف، كودكان و شهروندانی كه دارای سابقه بیماری های ریوی و تنفسی هستند.
به گفته این پزشك متخصص، حتی افراد جوان كه بیماری نیز ندارند بهتر است كمتر از منزل بیرون بروند و فعالیت های بدنی محدودی در فضای باز داشته باشند.
وی سفارش كرد از ماسك های طبی كه متأسفانه در بازار وجود ندارد و باید از بیمارستان ها تهیه شود، در هنگام خروج از منزل استفاده گردد.
خسرونیا با اشاره به اینكه استفاده از لبنیات، مایعات و آب میوه در سم زدایی مؤثر است، اظهار داشت: استفاده ازخوراكی های مؤثر در سم زدایی، اثر اندكی دارد و سفارش اصلی ما به افرادی كه دارای بیماری های ریوی هستند و سایر شهروندان آن است كه این روزها در منزل بمانند.


منبع:

1398/09/08
10:19:08
5.0 / 5
1804
تگهای خبر: آب , آلودگی هوا , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است