امضای تفاهمنامه همكاری بین سازمان محیط زیست و پلیس فتا

امضای تفاهمنامه همكاری بین سازمان محیط زیست و پلیس فتا

حیوان خانگی بگیر: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و رئیس پلیس فتا در مراسم امضای تفاهمنامه بر لزوم حفظ محیط زیست در فضای سایبری و فضای حقیقی كشور تاكید نمودند.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا عیسی كلانتری در دیدار با سردار وحید مجید - رئیس پلیس فتا - در سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار دل ها - سپهبد حاج قاسم سلیمانی - اظهار داشت: این مرد بزرگ نه تنها یك مرد نظامی بود بلكه اقتصاددان و دیپلمات هم بود. ایشان همواره با مردم بود و نتیجه آن هم همین می شود كه می بینید. من فكر نمی كنم عراق چنین تشییع جنازه ای به عمر خویش دیده بود.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه ضمن تشكر از سردار اشتری - فرمانده ناجا- و سردار مجید اظهار داشت: محیط زیست كشور برای مردم و آیندگان است و یگان حفاظت محیط زیست برای حقوق نسل های آتی در حال فداكاری است.

وی به تعداد كم نیروها در یگان حفاظت محیط زیست اشاره نمود و اظهار داشت: با عنایت به وسعت فعالیت یگان محیط زیست نیروها كم هستند و كار بسیار دشوار است. از جانب دیگر تفاوت این یگان با دیگر حوزه های انتظامی این است كه طرف های مقابل یگان حفاظت محیط زیست صد در صد مسلح هستند و جالب است كه محیط بانِ ما برای انجام فعالیت و وظیفه خود یا باید كشته شود و یا قصاص.

در ادامه این جلسه سردار مجید ضمن تبریك و تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: همواره مدیریت جهادی ایشان سرلوحه كارهای ما است و تنها راه برون رفت از بحران های فعلی همین مدیریت جهادی است.

وی در ادامه این جلسه به تاریخچه و لزوم ایجاد پلیس فتا پرداخت و اظهار داشت: این مركز در سال ۸۹ آغاز به فعالیت كرد و بعد از تحقیق و مطالعه در حوزه های مربوط به فضای سایبری كشور امروز در نه ماهه ابتدای سال ۸۸ هزار پرونده مورد بررسی قرار گرفت.

مجید با ذكر این مساله كه در همه حوزه جرائم سایبری داریم، اظهار داشت: هر جرمی كه به ذهن شما می رسد در پلیس فتا مورد بررسی قرار می گیرد اما بیشترین جرم مربوط به فیشینگ و انتقال و جابجایی حساب های بانكی است.

رئیس پلیس فتا كشور درانتها اظهار داشت: محیط زیست هم یكی از نگرانی های پلیس فتا است و با پیگیری های سرهنگ جمشید محبت خانی - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سازمان محیط زیست - رصد فضای سایبر و تحلیل موضوعات این حوزه با همكاری یگان در دستور كار قرار می گیرد و همین تحلیل ها كمك می نماید تا لطمه به این حوزه ها را به حداقل برساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حاظت محیط زیست، درانتها این جلسه تفاهمنامه همكاری بین سازمان محیط زیست و پلیس فتا توسط علی اصغر دانشیان - معاون توسعه حقوقی و امور مجلس سازمان - و سردار وحید مجید به امضا رسید.

منبع:

1398/10/16
22:42:15
5.0 / 5
1940
تگهای خبر: حفاظ , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است