تنفس هوای مطلوب در تهران

تنفس هوای مطلوب در تهران

حیوان خانگی بگیر: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت هم اكنون در شرایط سالم می باشد و پیش بینی می شود كه كیفیت مطلوب هوا در تهران تا فردا (21 دی) كماكان ادامه داشته باشد.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران حاكی از آنست كه طی بامداد امروز (۲۰ دی) با كاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل و شرایط مساعد جوی، كیفیت هوای پایتخت در محدوده سالم قرار می گیرد اما با این وجود عدم وزش باد مؤثر در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده ها و كاهش كیفیت هوا را به دنبال دارد.
بامداد فردا (۲۱ دی) با آغاز تردد خودرو ها در نخستین روز هفته شاهد افزایش غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق و كاهش كیفیت هوا خصوصاً در مناطق پرتردد خواهیم بود. افزایش سرعت باد همراه با كاهش ابرناكی در بعضی ساعات بعد ازظهر شرایط مناسب برای پراكندگی آلاینده ها را فراهم می آورد و پیش بینی می شود كه در اواخر وقت فردا با وجود افزایش حجم ترافیك، تداوم وزش باد مؤثر سبب كاهش غلظت آلاینده ها و برقراری شرایط سالم در بیشتر مناطق شود.
برمبنای اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۵ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۷۵ همچنان در شرایط سالم می باشد.
منبع:

1398/10/20
16:04:04
5.0 / 5
2049
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است