اتاق بازرگانی ایران و چین اعلام كرد

اخطار به تجار ایرانی در مورد ویروس مرگبار كرونا

اخطار به تجار ایرانی در مورد ویروس مرگبار كرونا

به گزارش حیوان خانگی بگیر اتاق بازرگانی مشترك ایران و چین با ارائه اخطار به تجار ایرانی در مورد ویروس مرگبار كرونا، از آنها خواست تا قبل از سفر به چین، آخرین وضعیت شیوع ویروس در مقصد را رصد كنند.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، اتاق بازرگانی مشترك ایران و چین در اطلاعیه ای باتوجه به شیوع ویروس مرگبار كرونا در چین اعلام نمود: هموطنان عزیزی كه قصد سفر به چین را دارند، قبل از سفر آخرین وضعیت شیوع ویروس در مقصد را رصد نموده و از تردد در اماكن مشكوك به آلودگی اجتناب ورزند.
در این اطلاعیه آمده است: در صورت مشاهده علایم مبتلاشدن به ویروس به مراكز درمانی بازگشت و جهت دریافت خدمات كنسولی با سفارت یا كنسولگری های ایران تماس حاصل فرمایند.
همچنین مجیدرضا حریری، رئیس اتاق بازرگانی مشترك ایران و چین نیز در صفحه شخصی خود در فضای مجازی در این رابطه نوشته است: ویروس تنفسی خطرناكی در كشور چین و برخی كشورهای آسیای جنوب شرقی به شدت شیوع پیدا كرده، در تمامی فرودگاه های جهان مسافران پروازهای از مبدا چین كنترل بهداشتی می شوند. روزانه بیشتر از ۱۵۰۰ نفر از مبادی چین و سایر كشورهای در معرض شیوع وارد كشور می شوند و هیچ كنترلی اعمال نمی گردد.

1398/11/04
21:59:23
5.0 / 5
2580
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است