ورود سامانه بارشی به غرب كشور از روز جمعه

ورود سامانه بارشی به غرب كشور از روز جمعه

حیوان خانگی بگیر: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به شمال غرب و بخش هایی از غرب كشور از روز جمعه آگاهی داد.


صادق ضیاییان در گفتوگو با ایسنا، با اشاره به اینكه طی دو روز آینده در غالب مناطق كشور جوی آرام و در شهرهای تهران، كرج، قزوین، اراك و اصفهان كاهش كیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه های حساس پیش بینی می شود، اظهار داشت: همین طور در ارتفاعات زاگرس مركزی بارش پراكنده رخ خواهد داد.
وی با اشاره به اینكه روز پنجشنبه در شمال شرق بارش پراكنده رخ می دهد، اضافه كرد: پس از ظهر جمعه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب برای شمال غرب و بخش های غرب كشور بارش برف و باران و وزش باد پیش بینی می شود.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه از روز شنبه گستره بارش علاوه بر شمال غرب مناطقی از غرب، جنوب غرب استان های واقع در دامنه های البرز غربی و مركزی و زاگرس مركزی و شمالی و همین طور سواحل غربی و مركزی دریای خزر را در بر خواهد گرفت، اظهار نمود: بارش ها روز یكشنبه در شرق سواحل و شمال شرق و بخش هایی از مناطق مركزی كشور ادامه خواهد یافت.
ضیاییان ضمن تشریح وضعیت آب و هوای پایتخت طی امروز و فردا نیز اظهار داشت: آسمان تهران امروز صاف همراه با غبار صبحگاهی با حداكثر دمای ۹ و حداقل دمای یك درجه سانتیگراد و فردا نیز كمی ابری در اواسط روز همراه با وزش باد با بیشینه دمای ۱۱ و كمینه دمای دو درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
منبع:

1398/11/10
11:02:00
5.0 / 5
2691
تگهای خبر: آب , آسمان , بارش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است