رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران:

معدن سنگ سبز توچال فعالیتی ندارد

معدن سنگ سبز توچال فعالیتی ندارد

حیوان خانگی بگیر: به دنبال اظهارات رئیس كمیته محیط زیست شورای شهر تهران در خصوص فعالیت مجدد معدن «سنگ سبز» در ارتفاعات جنوبی منطقه كوهستانی توچال، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران اظهار داشت كه هیچ گونه فعالیت و آثاری دال بر فعالیت در این معدن وجود ندارد.


«مسعود زندی» در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بازدید روز گذشته (30 بهمن ماه) تیم اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران از معدن «سنگ سبز» در منطقه 2 شهر تهران، اضافه كرد: هیچ گونه فعالیت و آثار فعالیتی در این معدن دیده نشده است؛ اما برای اطمینان بیشتر در هفته های آتی نیز این معدن را پایش و بررسی آنرا در برنامه های خود قرار می دهیم.
وی افزود: شاید اخباری درباره فعالیت این معدن به رئیس كمیته محیط زیست شورای شهر تهران رسیده بوده ؛ اما برمبنای بازدید و بررسی هایی كه همكاران ما انجام داده اند این خبر را تایید نمی نماییم.
زندی درانتها اظهار داشت: اگر معدنی كه بهر دلیلی جلوی فعالیتش گرفته شده بخواهد فعالیت خودرا مجدد آغاز كند باید نخست از سازمان حفاظت محیط زیست استعلام بگیرد.
آرش حسینی میلانی- رئیس كمیته محیط زیست شورای شهر تهران روز سه شنبه در یكصدونودونهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكری به شهرداری منطقه ۲ تهران به فعالیت یك معدن در ارتفاعات توچال جنوبی اشاره نمود. درپی این خبر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران روز چهارشنبه گروهی را برای بازدید از این معدن به محل اعزام كرد.

منبع:

1398/12/02
13:42:05
5.0 / 5
2478
تگهای خبر: حفاظ , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است