مبتلایان كرونا در خوزستان به ۵۰ نفر رسیدند

مبتلایان كرونا در خوزستان به ۵۰ نفر رسیدند

به گزارش حیوان خانگی بگیر تعداد مبتلایان به ویروس كرونا در خوزستان به تعداد ۵۰ نفر رسیدند كه از این میان، ۱۲ نفر فوت كردندبه گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، بر مبنای اعلام دانشگاه علوم پزشكی اهواز، تا امروز تعداد ۵۰ نفر در خوزستان تست كرونای آنها مثبت بوده است كه از این میان، ۱۲ نفر از آنها فوت كرده اند.
از روز گذشته تابحال هم هشت نفر به مبتلایان به ویروس كرونا در خوزستان اضافه شده اند كه در كل ۵۰ نفر در خوزستان تست آنها مثبت بوده است.
دكتر علی احسان پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی اهواز هم در این حوزه با بیان ابتلای هشت مورد جدید ابتلاء در استان از روند صعودی این بیماری در استان اطلاع داد و اظهار داشت: از زمان شروع این اپیدمی در استان تابحال ۵۰ مورد ابتلای قطعی در استان خوزستان به ثبت رسیده است.
وی بیان نمود: از هشت مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر در اهواز، سه نفر در مسجدسلیمان و در شهرستان های آبادان و ماهشهر هر كدام یك مورد به ثبت رسیده است كه طی این ۲۴ ساعت دو نفر جان خویش را از دست دادند.
احسان پور افزود: شهرستان های شوشتر و مسجدسلیمان هر كدام با ۶ مورد ابتلای قطعی در رده بعدی بعد از اهواز قرار دارند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی اهواز با تاكید بر رعایت اصول بهداشتی به كلیه هم استانی ها اضافه كرد: از مردم شهرستان مسجدسلیمان بعنوان معین اندیكا و رامشیر انتظار داریم به رعایت اصول بهداشتی اهتمام بیشتری داشته باشند.
وی درانتها اظهار داشت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته روند رفتن به بیمارستان رازی نزولی بوده ولی همچنان از مردم درخواست داریم به سفارش ها و مراقبت های بهداشتی سفارش شده متخصصان پایبند بوده و مجموعه دانشگاه علوم پزشكی را تا رفع این بحران از استان و كشور همراهی كنند.

1398/12/14
22:16:14
5.0 / 5
2240
تگهای خبر: آب , بهداشت , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است