سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی اهواز:

الكل مرگ همچنان قربانی می گیرد

الكل مرگ همچنان قربانی می گیرد

به گزارش حیوان خانگی بگیر سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی اهواز اظهار داشت: بیش از 170 مورد جدید مسمومیت با الكل به مراكز درمانی استان خوزستان بازگشت كردند و تعداد قربانیان به 36 نفر رسید.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی اهواز درباب آخرین تلفات الكل مسموم در خوزستان اظهار نمود: به رغم اطلاع رسانی های گسترده در ضمن چند روز اخیر، متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۰ مورد مسمومیت جدید با مشروبات الكلی تقلبی به مراكز درمانی استان مراجعه نموده كه ۹۵ درصد این موارد در اهواز بوده است.
علی احسان پور اضافه كرد: به صورت موردی سایر مراجعات در شهرستان های ماهشهر، رامهرمز، ایذه، مسجدسلیمان و كارون پذیرش شده اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی اهواز با اشاره به اینكه افراد با تأخیر شایان توجه به مراكز درمانی بازگشت می كنند كه اقدامات درمانی برای آنان مؤثر نیست، بیان كرد: متأسفانه تا بامداد امروز ۳۶ نفر قربانی مشروبات تقلبی الكلی در خوزستان شدند كه دو مورد از این تعداد مربوط به رامهرمز است.
احسان پور خطاب به مردم و والدین اظهار داشت: از خانواده ها خواهشمندیم مراقب فرزندان خود بوده و درباب عدم پذیرش نوشیدنی از سمت افراد ناشناس به فرزندان خود آگهی دهند، همین طور افراد در صورت مشاهده علائمی چون اختلال هوشیاری و یا نشانه های مصرف مشروبات بلافاصله به مراكز درمانی بازگشت كنند.


منبع:

1398/12/20
17:54:46
5.0 / 5
2291
تگهای خبر: پزشك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است