پیام رئیس سازمان هواشناسی كشور به مناسب روز جهانی هواشناسی

پیام رئیس سازمان هواشناسی كشور به مناسب روز جهانی هواشناسی

به گزارش حیوان خانگی بگیر رئیس سازمان هواشناسی كشور، در پیامی به مناسبت روز جهانی هواشناسی اشاره كرد: كمبود آب با چالش افزایش رخداد پدیده های حدی همچون سیلاب های ویرانگر و خشكسالی های پی درپی، نیازمبرم به بهبود پایش، پیش بینی و پیش آگاهی های وضع هوا و اقلیم را یادآورمی شود.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی كشور، در پیام دكتر سحر تاج بخش مسلمان به مناسبت روز جهانی هواشناسی آمده است: آب سرچشمه حیات و از ارزشمندترین سرمایه های این سرزمین است. كمبود آب با چالش افزایش رخداد پدیده های حدی همچون سیلاب های ویرانگر و خشكسالی های پی درپی، نیازمبرم به بهبود پایش، پیش بینی و پیش آگاهی های وضع هوا و اقلیم را یادآورمی شود.
وی " اقلیم و آب" را شعار روز جهانی هواشناسی در سال 2020 عنوان و اصرار كرد كه این شعار به مدیریت پایدار آب با رعایت ملاحظات اقلیمی اشاره دارد. سازمان هواشناسی كشور نیز در امتداد انجام مسئولیت ها و وظایف خود در ارائه خدمات "هواشناسی آب" به تمامی كاربران، كوشش می كند نقش خودرا در حفاظت از جان و مال مردم و دستیابی به اهداف توسعه پایدار به شایستگی ایفا كند و بی گمان نیازمند همكاری سایر دستگاههای اجرایی و مراكز علمی و پژوهشی در سطوح ملی و بین المللی است.
در خاتمه این پیام ضمن تبریك روزجهانی هواشناسی و تقدیر از كوشش های نیروها آمده است رجا واثق دارم همان گونه كه حضرت باریتعالی وعده فرمودند ( ان مع العسر یسرا)، روزهای خوب و آرام پیش روی مردمان عزیز كشورمان خواهد بود و دست در دست هم تلاشمان را جهت ارتقا خدمات هواشناسی و در تعامل با آن، تبیین جایگاه اصلی این سازمان بزرگ، علمی و نقش آفرین ادامه خواهیم داد تا همچون سال ۹۸ بتوانیم با پیش بینی ها و هشدارهای به هنگام علاوه بر نجات جان مردم بزرگوار این سرزمین، موجبات رضایت ایزد منان و مقامات و مسولین ارشد را فراهم آوریم.»
منبع:

1399/01/05
13:21:13
5.0 / 5
2060
تگهای خبر: آب , اقلیم , حفاظ , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است