بارش باران در مناطق غرب كشور

بارش باران در مناطق غرب كشور

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه امروز (7 فروردین ماه) و فردا (8 فروردین ماه) در غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی و مناطقی از شمال غرب بارش باران گاهی با رعدوبرق و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود، اظهار داشت: این وضعیت شنبه (9 فروردین ماه) در غالب مناطق نیمه غربی كشور ادامه خواهد داشت.


صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: یكشنبه (۱۰ فروردین ماه) به تدریج از شدت بارش در شمال غرب و غرب كشور كم می شود و بارندگی در شمال شرق و با شدت بیشتر در نیمه جنوبی ادامه خواهد داشت.
مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اعلان اینكه دوشنبه بارش در نیمه شرقی كشور و بخش هایی از شمال غرب خصوصاً با شدت بیشتر در شرق و جنوب شرق پیش بینی می شود، اظهار نمود: طی این مدت بارش در مناطق سردسیر و كوهستانی به صورت برف است.
ضیاییان درانتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (۸ فروردین) كمی ابری و بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراكنده گاهی رعدوبرق با حداكثر دمای ۱۵ و حداقل دمای ۷ درجه سانتی گراد و روز شنبه (۹ فروردین) نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد با حداكثر و حداقل دمای ۱۶ و ۷ سانتی گراد پیش بینی می شود.
منبع:

1399/01/08
13:54:28
5.0 / 5
2618
تگهای خبر: آسمان , بارش , بارندگی , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است