وقوع گردباد ویرانگر در آركانزاس آمریكا

وقوع گردباد ویرانگر در آركانزاس آمریكا

حیوان خانگی بگیر: وقوع گردباد در ایالت ˮآركانزاسˮ آمریكا منجر به زخمی شدن شش نفر و تخریب ساختمان ها و خانه های بسیار و هم چنین قطعی گسترده برق در این ایالت شد.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، بگفته پلیس "آركانزاس"، گروه های جست وجو از روز گذشته (شنبه) كه این گردباد به وقوع پیوسته، در حال انجام عملیات امداد و نجات و كمك رسانی به لطمه دیدگان و هم چنین جست وجوی مصدومان احتمالی هستند.
تصاویر انتشار یافته از این گردباد در شبكه های اجتماعی حاكی از خسارات گسترده ای است كه به ساختمان های منطقه وارد شده است. تصاویر هم چنین واژگونی یك هواپیما و تخریب چندین آشیانه هواپیما را در فرودگاهی واقع در "آركانزاس" نشان می دهند.
مقامات از مردم یك شهر ایالت "آركانزاس" خواسته اند تا باتوجه به شرایط آب و هوایی نامساعد در خانه های خود بمانند و از خروج غیر اضطراری اجتناب كنند. این در حالیست كه این دستور قبل تر نیز به سبب شیوع كروناویروس صادر شده بود و الان بر آن تاكید بیشتری شده است.
گردباد هم چنین ایالات آیووا، میزوری و ایلینویز را درنوردیده است اما خسارات وارد شده در این ایالات به اندازه ایالت آركانزاس نبوده است.
بنا بر گزارش سی ان ان، هم چنین در این هفته، موج گرمایی در جنوب شرقی ایالات متحده آمریكا به وجود آمده كه ركورد گرما را در این زمان از سال شكسته است.
منبع:

1399/01/10
13:38:23
5.0 / 5
2326
تگهای خبر: آب , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است