وضعیت حضور مردم در مناطق چهارگانه محیط زیست در سیزده بدر

وضعیت حضور مردم در مناطق چهارگانه محیط زیست در سیزده بدر

حیوان خانگی بگیر: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست كشور از كاهش 90 درصدی حضور مردم در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست كشور آگاهی داد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، سرهنگ جمشید محبت خانی با اشاره به اجرای طرح خلوت سازی توسط محیط بان ها و همین طور ممنوعیت تردد در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست كشور (پارك های ملی، پناهگاه ای حیات وحش، آثار طبیعی ملی و مناطق حفاظت شده در سراسر كشور) خصوصا در روز طبیعت اظهار نمود: امروز همزمان با روز طبیعت محیط بانان با آمادگی ۱۰۰ درصدی در پارك ها حضور دارند و از تردد افراد ممانعت می كنند، به لطف خدا ترددها به شدت كاهش یافته است.

وی افزود: با اجرای طرح خلوت سازی از نهم فروردین ترددها كاهش یافته و مردم نیز همكاری خوبی با خادمان خود در نیروی انتظامی و همین طور سایر نیروهای امدادی، پلیس راهور و... دارند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست كشور اشاره كرد: امروز همزمان با روز طبیعت و اعمال محدودیت های تردد آمار حضور مردم خصوصا در بوستان طبیعت و پارك پردیسان به صفر رسیده است.

به گزارش سایت پلیس، محبت خانی با اعلان اینكه مهم ترین روش پیش گیری از مبتلاشدن به ویروس كرونا، رعایت بهداشت فردی و جمعی است، اشاره كرد: خواهان همكاری بیش از پیش مردم با محیط بان ها و ماموران پلیس هستیم؛ همین طور از تلاش تمامی افرادی كه شبانه روز در حال خدمت رسانی به مردم هستند، قدردانی می نماییم.

منبع:

1399/01/14
21:04:54
5.0 / 5
2507
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است