توسط ستاد مردمی مدافعان سلامت برگزار می شود؛

به جهادگران سلامت نامه بنویسید

به جهادگران سلامت نامه بنویسید

به گزارش حیوان خانگی بگیر ستاد مردمی بزرگداشت مدافعان سلامت بر آن است تا عكس دلنوشته های مردم را كه با خودكار یا مداد و روی هر نوع كاغذی كه نگاشته شده است به دست جهادگران برسانند.خبرگزاری مهر؛ گروه مجله_مرضیه كیان: در این دورانی كه از در خانه ماندن صحبت می نماییم و پویش #در_خانه_بمانیم به راه می اندازیم، بسیاری از پزشكان، پرستاران، كادر درمانی و جهادگران در سرزمین پهناور ایران زمین، مدت هاست خانواده هایشان را ندیده اند، چند كیلو وزن كم كرده اند، نشسته می خوابند، و جای رد عینك محافظ بر روی چهره شأن نقش بسته است. این عزیزان به سلامتی هموطنان ارج نهاده اند و برای سلامت وطن از خود گذشتگی كرده اند.
راستش نسل ایرانی قدردان این قشر ایثارگر است و هر گروهی بر مبنای توان خود به شكلی حمایتگر و پشتیبان كادر درمانی است.
ستادهای مردمی كه در این راستا تشكیل شده است، از هیچ كمكی دریغ نمی كند تا خلأ تنهایی و دور بودن از خانواذه را هرچند كوچك جبران نماید.
این بار ستاد مردمی بزرگداشت مدافعان سلامت، پویشی به راه انداخته اند تا هر ایرانی كه از دیدن صحنه های جانفشانی پزشكان و پرستاران، اشك شوق ریخته اند، قلم و كاغذ در دست بگیرند و با پزشكان، پرستاران، تولید كنندگان تجهیزات پزشكی، خانم های جهادگر پشت چرخ های خیاطی، جوانان متولی سمپاشی خیابان های شهر، گروه پر شمار خیرین سلامت و با همه ی آنانی كه پای كار جهاد سلامت آمده اند، سخن بگویند و از احساس قلبی خود برای این جهاد گران بنویسند.
ستاد مردمی بزرگداشت مدافعان سلامت بر آن است تا عكس دلنوشته های مردم را كه با خودكار یا مداد و روی هر نوع كاغذی كه نگاشته شده است به دست جهادگران برسانند.

1399/01/19
23:08:52
5.0 / 5
2282
تگهای خبر: پزشك , تولید , حمایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است