ادامه بارش ها طی فردا در بیشتر استان های كشور

ادامه بارش ها طی فردا در بیشتر استان های كشور

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: در روز شنبه (۲۳ فروردین ماه) در بیشتر استان های كشور به جز هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب كرمان بارش ها ادامه خواهد داشت.صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینكه امروز (۲۲ فروردین ماه) در غالب استان های كشور به جز هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب فارس بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و در مناطق مستعد ریزش تگرگ پیشبینی می شود، اظهاركرد: بارش در مناطق كوهستانی البرز مركزی و زاگرس مركزی به شكل برف است و این وضعیت فردا (۲۳ فروردین ماه) در غالب استان های كشور به جز هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب كرمان ادامه دارد.

وی اضافه كرد: یكشنبه (۲۴ فروردین ماه) در استان های واقع در شمال شرق، شرق، جنوب و شمال غرب بارش باران گاهی به شكل رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد و در سواحل شمالی بارش پراكنده باران پیشبینی می شود. دوشنبه (۲۵ فروردین ماه) هم علاوه بر این مناطق در مناطقی از مركز كشور و دامنه های جنوبی البرز مركزی و غربی رگبار پراكنده باران رخ می دهد.

ضیاییان افزود: روز سه شنبه (۲۶ فروردین ماه) بارش پراكنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد در جنوب كشور و دامنه های البرز مركزی و غربی رخ می دهد.

به گفته وی روزهای امروز و فردا (۲۲ و ۲۳ فروردین ماه) در جنوب، مركز، شرق و شمال شرق كشور وزش باد شدید رخ می دهد و خلیج فارس هم طی سه روز اینده مواج پیشبینی می شود.

وی در انتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۲۳ فروردین ماه) ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد با حداقل دمای۷ و حداكثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و روز یكشنبه (۲۴ فروردین ماه) نیمه ابری و وزش باد گاهی همراه با بارش پراكنده با حداقل دمای ۷ و حداكثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.
1399/01/22
13:11:16
5.0 / 5
2222
تگهای خبر: آسمان , بارش , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است