تنفس هوای مطلوب در بیشتر مناطق پایتخت

تنفس هوای مطلوب در بیشتر مناطق پایتخت

به گزارش حیوان خانگی بگیر برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (۶ اردیبهشت ماه) كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت كاسته می شود و در اواخر وقت با افزایش تندی باد، كاهش غلظت ذرات معلق و بهبود كیفیت هوا در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در اولین ساعات امروز (۶ اردیبهشت ماه)، تجمع ذرات معلق ناشی از ازدیاد تردد خودرو ها و حاکمیت جو آرام و آسمان نیمه ابری سبب کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران خواهد شد.
طی روز با رشد ناپایداری، وزش باد و احتمال بارش پراکنده تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد. همینطور در اواخر وقت امروز (۶ اردیبهشت ماه) با افزایش تندی باد، انتظار می رود کاهش غلظت ذرات معلق و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق را شاهد باشیم.
صبح فردا (۷ اردیبهشت ماه) با برقراری شرایط مساعد جوی طی ساعات گذشته، کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.
در طول روز هم بارش های پراکنده و وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود و در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول و پاک باقی خواهد ماند.
پیش بینی می شود در ساعات پایانی فردا (۷ اردیبهشت ماه) کاهش تندی باد تا حدودی سبب تجمع آلاینده ها شود و در پاره ای از مناطق پرتردد کیفیت هوا کاسته می شود.
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۴ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان ۹۰ و هوا در شرایط قابل قبول است.1399/02/06
22:03:18
5.0 / 5
1951
تگهای خبر: آسمان , بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است