باز پس گیری ۱۶۵۳ مترمربع از اراضی ملی دماوند

باز پس گیری ۱۶۵۳ مترمربع از اراضی ملی دماوند

به گزارش حیوان خانگی بگیر سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند اظهار داشت: در ادامه اقدامات قانونی با هدف حفظ انفال و خارج كردن عرصه های ملی از دست متصرفان، 1653 مترمربع از اراضی ملی واقع در پلاك خرمده این شهرستان بازپس گیری و به دولت بازگردانده شد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، جمشید جویباری افزود: اراضی تصرف شده در اجرای یک فقره حکم قطعیت یافته قضایی و با حضور نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان دماوند و با همکاری نیروی انتظامی رفع تصرف شده است.

به گفته ‍وی همزمان با اجرای حکم قضایی و رفع تصرف، تمامی دیوارکشی و فنس کشی ها و مستحدثات به وجود آمده روی این اراضی تخریب شد.

این مسئول منابع طبیعی شهرستان دماوند با اشاره به اینکه حفاظت از عرصه های ملی و منابع طبیعی اولویت مهم و اساسی مجموعه منابع طبیعی هستند، اشاره کرد: عرصه های منابع طبیعی متعلق به تمامی نسل هاست. بر همین مبنا حفاظت از این سرمایه های ملی وظیفه ای همگانی بشمار می رود.

بر اساس پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، جویباری از عموم مردم درخواست نمود که در صورت مشاهده هرگونه تخریب وتصرف عرصه های ملی مراتب را به سرعت بوسیله شماره تلفن ۱۵۰۴ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.
1399/02/08
14:11:49
5.0 / 5
2264
تگهای خبر: آب , جنگل , حفاظ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است