پس از انتشار گزارش حیوان خانگی بگیر اتفاق افتاد؛

تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی در ساحل جزیره هنگام

تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی در ساحل جزیره هنگام

به گزارش حیوان خانگی بگیر هرمزگان رئیس كل دادگستری استان هرمزگان از تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی به علت عدم رعایت حریم دریا در ساحل جزیره هنگام اطلاع داد.علی صالحی بامداد امروز(نهم اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: به دنبال انتشار اخباری در خصوص عدم رعایت حریم دریا و ضوابط زیست محیطی در پروژه بومگردی جزیره هنگام که نگرانی هایی را در بین اهالی این جزیره برانگیخته بود، به دادستان عمومی و انقلاب قشم مأموریت داده شد تا بادعوت از کارشناسان، متخصصین و مدیران اجرایی مربوطه، نسبت به بررسی مبحث اقدام و چنانچه تخلفی مشاهده شد، فوراً تدابیر لازم را اتخاذ کند.

صالحی خاطرنشان کرد: دادستان عمومی و انقلاب جزیره قشم بعد از بازدید از محل مورد نظر واقع در ساحل غیل جزیره هنگام و احراز تخلفات انجام شده، دستور رفع تصرف و تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی را به دلیل عدم رعایت حریم دریا صادر کرد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در انتها بر ضرورت اهتمام ویژه دستگاه های اجرایی به گزارش سریع و بموقع تخلفات با هدف تسریع در روند رسیدگی های قضایی و صیانت از حقوق بیت المال تاکید کرد.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، برای اولین بار این خبرگزاری در گزارشی با عنوان "نگرانی مردم برای لاک پشت های هنگام" در مورد این سازه در تاریخ ۳۱ فروردین ماه سالجاری هشدارهای لازم را داده بود.
1399/02/09
23:33:44
5.0 / 5
2283
تگهای خبر: دستگاه , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است