آگهی هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی

آگهی هواشناسی نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی

حیوان خانگی بگیر: سازمان هواشناسی نسبت به تداوم بارش ها و به دنبال آن احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و برخورد صاعقه آگهی داد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا سازمان هواشناسی با صدور آگهی سطح زرد با اشاره به ادامه فعالیت سامانه بارشی آورده است: رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد رخداد تگرگ امروز (۱۲ اردیبهشت ماه) برای شمال استان های آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، یزد، شمال سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، شمال هرمزگان، نیمه جنوبی فارس، سیستان و بلوچستان و فردا (۱۳ اردیبهشت ماه) برای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، شمال سمنان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم، شمال ایلام، لرستان، شرق خراسان رضوی، خراسان جنوبی، جنوب شرق سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.

این شرایط جوی یکشنبه (۱۴ اردیبهشت ماه) در استان های کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، شمال سمنان، نیمه شمالی اصفهان، نیمه شرقی لرستان، شمال چهارمحال و بختیاری، یزد، مناطق مرکزی و ارتفاعات کرمان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی، جنوب سیستان و بلوچستان و دوشنبه ( ۱۵ اردیبهشت ماه) در استان های خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی دور از انتظار نخواهد بود.

در این شرایط احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها، آبگرفتگی معابر عمومی و برخورد صاعقه وجود دارد بدین سبب نسبت به عدم توقف و اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، عدم صعود به ارتفاعات و محکم کردن سازه های موقت، تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه ها و انجام اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از محصولات کشاورزی سفارش می شود.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام سازمان هواشناسی، آگهی رنگ زرد به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکنست در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این آگهی برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرف دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.
منبع:

1399/02/13
23:48:58
5.0 / 5
1965
تگهای خبر: آب , بارش , حفاظ , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است