افزایش دما در استان های ساحلی كشور

افزایش دما در استان های ساحلی كشور

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینكه پدیده غالب در شرق كشور تا آخر هفته جاری وزش باد همراه با خیزش گرد و خاك خواهد بود، اظهار داشت: افزایش دما در استان های ساحلی كشور هم پیشبینی می شود.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان اینکه طی سه روز آینده در استان های ساحلی خزر و ارتفاعات البرز مرکزی و امروز و فردا (۱۵ و ۱۶ مرداد) در بعضی نقاط استان های واقع در شمال غرب و شمال شرق وقوع رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید وقت پیشبینی می شود، اظهار نمود: این وضعیت در ساعات بعدازظهر امروز (۱۵ مرداد) در جنوب استان های فارس و ارتفاعات هرمزگان هم پیشبینی می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طی روزهای شنبه و یکشنبه (۱۸ و ۱۹ مرداد) در جنوب استان سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید پیشبینی می شود، تصریح کرد: دریای عمان هم در این زمان مواج خواهد بود.

به گفته ضیاییان، طی دو روز آینده در بعضی نقاط استان های خراسان شمالی و رضوی، سمنان، قزوین، البرز و تهران در بعضی ساعات وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک پیشبینی می َشود.

مدیرکل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی همینطور با اشاره به اینکه دریای خزر و نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس طی فردا و جمعه (۱۶ و ۱۷ مرداد) مواج خواهد بود، اظهارکرد: پدیده غالب در شرق کشور تا آخر هفته جاری وزش باد همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود.

وی همینطور تصریح کرد: از روز جمعه (۱۷ مرداد) تا دوشنبه هفته آینده افزایش دما در استان های ساحلی کشور رخ خواهد داد.

ضیاییان در انتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۱۶ مرداد) صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و روز جمعه (۱۷ مرداد) هم صاف تا قسمتی ابری و در اوایل شب وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1399/05/15
23:33:04
5.0 / 5
1675
تگهای خبر: آسمان , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است