آزاد سازی ۱۱۳۸ هكتار از اراضی ملی و منابع طبیعی

آزاد سازی ۱۱۳۸ هكتار از اراضی ملی و منابع طبیعی

به گزارش حیوان خانگی بگیر رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از اجرای مرحله اول طرح عملیاتی و سراسری پیشگیری و مقابله با زمین خواری و كشف و آزاد سازی ۱۱۳۸ هكتار از اراضی ملی در كشور اطلاع داد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا سردار محمدرضا مقیمی در تشریح این خبر اظهارکرد: به منظور پیشگیری و مقابله با زمین خواری، طرح سراسری و عملیاتی پیشگیری و مقابله با این پدیده شوم به مدت سه روز در سرتاسر کشور به مرحله اجرا درآمد.

وی اضافه کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با رصد و اشرافیت اطلاعاتی افرادی را که به صورت غیرمجاز اراضی ملی و جنگلی را تصرف کرده بودند، شناسایی و ۳۵۴ متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا افزود: پلیس امنیت اقتصادی همچنان طرح عملیاتی مقابله با زمین خواری را در فواصل زمانی مختلف سال دنبال می کند تا تصرف و دست اندازی به اراضی ملی از رونق بیفتد و هزینه های ارتکاب جرم هم برای افراد سودجو افزایش پیدا کند.

وی افزود: متهمان دستگیر شده بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی و اراضی ملی هم بعد از رفع تصرف به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در استان های هدف طرح تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس مقیمی با اشاره به اینکه حفظ بیت المال، اراضی ملی و منابع طبیعی از دست متجاوزان و سود جویان همواره در دستور کار این پلیس قرار دارد، از هموطنان درخواست کرد: درصورت مشاهده هرگونه زمین خواری و تعرض به اراضی ملی مبحث را به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
1399/06/10
17:18:32
5.0 / 5
1690
تگهای خبر: آب , جنگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است