كیفیت هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول

كیفیت هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول

حیوان خانگی بگیر: برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۱۷ آبان ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است و پیشبینی می شود این شرایط طی روز هم تداوم پیدا كند.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در اولین ساعات امروز (۱۷ آبان ماه) کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که عمدتاً ناشی از شرایط جوی مساعد و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز هم وزش باد مؤثر، افزایش ناپایداری جوی و رشد ابرناکی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود همینطور پیشبینی می شود در اواخر وقت با تداوم این شرایط جوی و احتمال رگبار پراکنده در بعضی ساعات، غلظت ذرات معلق کاهش پیدا کند و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

در بامداد روز فردا (۱۸ آبان ماه) با آغاز تردد خودرو ها و برقراری جو آرام انتظار می رود غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق در مناطق پرتردد افزایش یابد که برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

به تدریج با وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا فراهم خواهد شد، هرچند در بعضی مناطق مستعد احتمال گسیل گرد و خاک دورازانتظار نخواهد بود. در اواخر وقت با کاهش تندی باد و افزایش ترافیک شامگاهی احتمال می رود در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۹۱ بود و هوای پایتخت در محدوده قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۹ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/08/17
20:06:25
5.0 / 5
1425
تگهای خبر: آب , كیفیت , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است