هوای پایتخت برای گروه های حساس آلوده شد

هوای پایتخت برای گروه های حساس آلوده شد

به گزارش حیوان خانگی بگیر برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، پیشبینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (۱۹ آذر ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس باشد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در اولین ساعات امروز ( ۱۹ آذر ماه) عدم وزش باد مؤثر، انباشت آلاینده ها از شب گذشته و افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق شده و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

با تداوم جو آرام طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و پیشبینی می شود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی بماند. در شامگاه هم با افزایش حجم ترافیک بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزوده خواهد شد و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

با افزایش تندی باد تا اولین ساعات فردا ( ۲۰ آذر ماه) از غلظت آلاینده ها کم می شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به تدریج طی روز با افزایش ناپایداری و رشد ابر پیشبینی می شود شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم گردد همینطور احتمال بارش پراکنده و گاهی وزش باد تا اواخر وقت فردا (۲۰ آذر ماه) برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۱۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۱۳ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.
1399/09/19
17:38:22
5.0 / 5
1245
تگهای خبر: بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است