رفع تصرف بیشتر از ۳۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی دماوند

رفع تصرف بیشتر از ۳۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی دماوند

به گزارش حیوان خانگی بگیر رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از رفع تصرف ۳۵۰۰ مترمربع از اراضی ملی این شهرستان واقع در پلاک مراء خبرداد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا جمشید جویباری با بیان این خبر اظهارکرد: اراضی رفع تصرف شده در اجرای یک فقره حکم قطعیت یافته قضایی و با حضور عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان دماوند و همکاری نیروی انتظامی بازپس گیری و به دولت بازگردانده شده است.

وی تصریح کرد: همزمان با انجام عملیات رفع تصرف، تمامی بناها و مستحدثات بوجود آمده روی این اراضی تخریب و وضعیت این اراضی تصرفی به وضع سابق بازگردانده شد.

جویباری افزود: یکی از وظایف حساس و مهم مجموعه منابع طبیعی حفاظت و صیانت از عرصه های ملی و انفال است که در این راستا و با رویکرد پیشگیرانه اکیپ های گشت و مراقبت یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان به صورت هدفمند و شبانه روزی عرصه های منابع طبیعی را مورد پایش و رصد قرار می دهند.

وی ضمن تشکر از مقامات قضائی و نیروی انتظامی در همکاری با منابع طبیعی در امر حفظ و حراست از عرصه های ملی خاطرنشان کرد: خوشبختانه عزم و اراده جدی در میان دستگاه قضائی و منابع طبیعی در خصوص پیشگیری از تخلف و تصرف به اراضی ملی وجود دارد و بدون هیچ گونه اغماضی با متجاوزان به انفال برخورد قانونی صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران جویباری از عموم مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به اراضی ملی، مراتب را فوراً از راه سامانه ۱۵۰۴ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

منبع:

1399/09/25
22:15:23
5.0 / 5
1131
تگهای خبر: آب , حفاظ , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است