هوای پایتخت برای دومین روز متوالی ناسالم برای گروه های حساس

هوای پایتخت برای دومین روز متوالی ناسالم برای گروه های حساس

به گزارش حیوان خانگی بگیر برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (۱۸ دی ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. این در حالیست که روز گذشته هم میانگین شاخص کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که وارونگی جوی همراه با انباشت آلاینده ها تا صبحگاه امروز (۱۸ دی ماه) سبب خواهد شد هم زمان با آغاز تردد خودرو ها، کیفیت هوای پایتخت در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

طی روز عدم وزش باد مؤثر سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت پیشبینی می شود با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۹دی ماه) با عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته انتظار می رود غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزایش پیدا کند و در مناطق پرتردد کیفیت هوا در وضعیت ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار بگیرد و تداوم پایداری همراه با سکون جو در ساعات بعدازظهر سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد.

شایان ذکر است با حاکمیت این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۱۹ دی ماه) بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۴۲ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۴۴ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1399/10/19
22:23:12
0.0 / 5
1022
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است