معاون مشاركت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست عنوان كرد

تلاش سازمان محیط زیست برای تعامل سازنده با سمن ها

تلاش سازمان محیط زیست برای تعامل سازنده با سمن ها

به گزارش حیوان خانگی بگیر معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به تلاش این سازمان برای تعامل سازنده با سمن ها اظهار داشت: باید بتوان با تصمیم گیری درست از توانمندی سمن ها استفاده کرد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، ژیلا آقایی -معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست - در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه تلاش زیادی برای تعامل سازنده با سمن ها و تصمیم گیری درست در امتداد استفاده از توانمندی های آنها صورت گرفته است، اشاره کرد: حوزه آموزش همگانی از بهمن ماه سال قبل به دفتر مشارکت های مردمی سپرده شد. الان نیز به صورت هفتگی یک مطلب محیط زیستی به شهرداری برای انتشار ارسال می شود و نیازسنجی آموزش همگانی از دیگر کارهای پیگیری شده دفتر بود که امیدوارم ادامه پیدا کند.

در ادامه این مراسم ابوالقاسم موسوی - مدیرکل جدید دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی - با تاکید بر اهمیت موضوع مسئولیت های اجتماعی اظهار داشت: می توانیم موارد مورد نظر را از دستگاه های اجرائی مطالبه نماییم همین طور ما باید تکلیف خودرا در حوزه مشارکت مردمی بدانیم و این امر زمانی امکان پذیر است که حوزه های تخصصی کار خودرا درست انجام دهند. بعد از آن می توان از مردم انتظار همکاری داشت.

موسوی با اشاره به خوب بودن کیفیت در بخش نیروی انسانی اظهار نمود: باید کار ستادی صورت گیرد. هر کارشناس درگاهی برای مدیریت استانها در حوزه ای است که فعالیت می نمایند. جایگاه کارشناسان ما ملی است و به همین دلیل استانها نیز انتظاراتی دارند.

وی افزود: شناساندن مضامین محیط زیستی به جامعه کار برزگی است و همه استان های ما باید همکاری کنند. ما سیاستگذاری می نماییم، کمک فکری می دهیم و استانها باید کار کنند.

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی با تاکید بر اهمیت موضوع سمن ها و سازمان های مردم نهاد اظهار نمود: باتوجه به نگران کننده بودن شرایط کرونا، باید روش های جدید برای رسیدگی به ماموریت ها درنظر بگیریم و نباید به سبب این بیماری ماموریت ها نادیده گرفته شود.

موسوی اشاره کرد: اگر می خواهیم موفق شویم باید از خانواده محیط زیست و خودمان شروع نماییم. اگر بتوانیم مشارکت را ابتدا میان همکاران پیش ببریم قدم مثبتی برداشته ایم اما لازم است که همکاران ما و خانواده آنها نیز با مشارکت بیگانه نباشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، او در آخر اظهار داشت: در خیلی از حوزه ها پتانسیل و جای کار وجود دارد که می توان از توانایی های موجود بهره برد.

منبع:

1399/11/09
12:57:13
0.0 / 5
577
تگهای خبر: آموزش , بیماری , حفاظ , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است