كیفیت مطلوب هوای تهران به دنبال وزش باد

كیفیت مطلوب هوای تهران به دنبال وزش باد

حیوان خانگی بگیر: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، ناپایداری جوی و وزش باد سبب شده است کیفیت هوای پایتخت امروز (12 بهمن ماه) در محدوده قابل قبول قرار گیرد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۱۲ بهمن ماه) وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته موجب کاهش غلظت آلاینده ها شده و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گرفته است.

وزش باد نسبتا شدید طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود. در اواخر وقت احتمال می رود به سبب حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار بگیرد.

تداوم شرایط جوی ناپایدار تا بامداد فردا (۱۳ بهمن ماه) موجب خواهد شد که با وجود افزایش تردد خودرو ها کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد. وزش باد مؤثر طی روز نیز ادامه خواهد داشت و از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود بدین سبب پیش بینی می شود در اواخر وقت فردا (۱۳ بهمن ماه) با وجود افزایش ترافیک شامگاهی، وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق برقرار شود.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۵۶ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۵ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

انتهایی پیاممنبع:

1399/11/12
20:45:16
0.0 / 5
497
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینکهای حیوان خانگی بگیر
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است