هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم شد

هوای پایتخت برای گروه های حساس ناسالم شد

حیوان خانگی بگیر: برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۱۵ بهمن ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است و پیشبینی می شود که این شرایط تا فردا ادامه خواهد داشت.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از از آن است که بامداد امروز (۱۵ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است که ناشی از شرایط پایدار جو، عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

حاکمیت جو آرام و پایدار طی روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت سبب خواهد شد با افزایش ترافیک شامگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده شود و پیشبینی می شود در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد، هرچند با افزایش تندی باد در ساعات پایانی امشب (۱۵ بهمن ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد.

صبح فردا (۱۶ بهمن ماه) با افزایش تردد خودرو ها در مناطق پرتردد شاهد افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا خواهیم بود. طی روز هم برقراری جو آرام و نسبتا پایدار تجمع آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت. با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۱۶ بهمن ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی، برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۷ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۵ است وکیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

منبع:

1399/11/15
12:50:24
0.0 / 5
483
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینکهای حیوان خانگی بگیر
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است