پیش بینی آسمانی صاف برای بیشتر مناطق كشور

پیش بینی آسمانی صاف برای بیشتر مناطق كشور

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه آسمان در بیشتر مناطق کشور از فردا (21 بهمن ماه) تا اختتام هفته صاف پیش بینی می شود، اظهار داشت: طی این مدت در بعضی نقاط کشور شاهد افزایش دما خواهیم بود.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه امروز (۲۰ بهمن) بارش در مناطقی از یزد، شمال کرمان، خراسان رضوی، شرق سمنان و خراسان شمالی پیش بینی می شود، اظهار نمود: آسمان در بیشتر مناطق کشور از فردا (۲۱ بهمن) تا اختتام هفته صاف خواهد بود.

وی افزود: طی روز پنجشنبه (۲۳ بهمن) بارش پراکنده در بخش هایی از شرق گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی و شمال سمنان و طی روز جمعه (۲۴ بهمن) در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی دور از انتظار نیست.

به گفته ضیاییان از امروز تا اواخر هفته در نیمه غربی کشور و از روز سه شنبه (۲۱ بهمن) در نیمه شرقی روند افزایش نسبی دما حدود ۳ تا ۶ درجه سانتیگراد رخ می دهد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اعلان اینکه از امروز تا چهارشنبه (۲۰ تا ۲۲ بهمن) در سواحل دریای خزر و اردبیل وزش باد گرم جنوبی رخ می دهد، اظهار نمود: امروز (۲۰ بهمن) بخش های مرکزی و شرقی دریای خزر و طی دو روز آینده خلیج فارس و غرب تنگه هرمز و طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۲ و ۲۳ بهمن) بخش های مرکزی خلیج فارس مواج پیش بینی می شود.

وی در آخر درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (۲۱ بهمن) صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعات همراه با غبار محلی و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد و طی روز چهارشنبه (۲۲ بهمن) نیز کمی ابری، در بعضی ساعات همراه با غبار محلی، در بعد ازظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1399/11/20
21:45:37
0.0 / 5
476
تگهای خبر: آسمان , بارش , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است