یافته محققان بریتانیایی؛

عفونت های انگلی از روند افزایش سن و بیماری ها پیشگیری می كنند

عفونت های انگلی از روند افزایش سن و بیماری ها پیشگیری می كنند

به گزارش حیوان خانگی بگیر تحقیقات نشان داده است که عدم وجود عفونت های انگلی امکان دارد با شیوع بیشتر بیماری های التهابی ارتباط داشته باشد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر به نقل از مدیکال نیوز تودی، طبق یک بررسی جدید از مطالعات موجود، انگل ها امکان دارد دارای خواص ضدالتهابی باشند که می توانند به کاهش روند پیری کمک کنند.
طی قرن ها تکامل، بدن انسان و محیط پیرامونی آن در جهت بهبود سلامتی و افزایش طول عمر سازگاری یافته است. بعنوان مثال، تاکید بیشتر بر رعایت بهداشت در مقابله با انگل های بیماری زا مؤثر بوده است.
انگل ها و انسان ها سابقه طولانی همزیستی دارند. این احتمال وجود دارد که عملکرد ایمنی بدن انسان در ارتباط با مکانیسم های انگلی توسعه یافته باشد.
طبق یک فرضیه قدیمی، این انگل ها مانند دوستان قدیمی بدن انسان هستند که به بهبود تحمل و عملکرد بدن کمک می کنند و کاهش آنها منجر به شیوع بیشتر واکنش های آلرژیک و مشکلات خودایمنی می شود.
این کاهش همینطور امکان دارد سبب التهاب زایی شود که با تشدید روند افزایش سن هم راه است. التهاب زایی در چندین بیماری در رابطه با سن مانند زوال عقل، سرطان، پوکی استخوان و بیماریهای قلبی نقش دارد.
مطالعه اخیر نشان میدهد که التهاب زایی باعث تسریع بروز علایم کووید ۱۹ هم می شود.
محققان دانشگاه کالج لندن در این مطالعه، گروه خاصی از کرم های انگل معروف به کرم روده را مورد بررسی قرار دادند.
دانشمندان کاهش کرم های روده را با بیماریهای التهابی گوناگونی مرتبط می دانند که در اوایل زندگی رخ می دهد. این موارد شامل آسم، اگزما، بیماری ام اس، روماتیسم مفصلی، بیماری التهابی روده و دیابت نوع ۱ است.
شواهد موجود تأیید می کند که هر دو عفونت های طبیعی و عامدانه با کرم های روده می توانند با این مشکلات التهابی مبارزه کنند.
محققان همپنین در آزمایش بر روی موش های آزمایشگاهی دریافتند وجود این کرم های روده مفید بوده و تا ۱۲ درصد باعث افزایش طول عمر می شود.

1399/11/22
11:41:34
0.0 / 5
541
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است