تلف شدن ماهی ها در سواحل عسلویه

تلف شدن ماهی ها در سواحل عسلویه

به گزارش حیوان خانگی بگیر بوشهر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، در واکنش به تلف شدن ماهی ها در سواحل عسلویه اعلام نموده احیانا تلف شدن ماهیان دلیلی به غیر از آلودگی داشته است!


فرهاد قلی نژاد، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این خصوص عنوان کرده است: ماهیان تلف شده همگی از یک گونه خاص و در یک سایز مشخص بوده اند که نشان داده است از یک گله ماهیان مهاجر سطح زی بوده اند. معمولا در آلودگی انتشار یافته از صنایع مستقر در منطقه عسلویه، تمام گونه های آبزیان و منطقه ساحلی تحت تأثیر قرار می گیرد. ضمناً در چند روز اخیر از صنایع مستقر در منطقه عسلویه هیچ گونه فعالیت غیر عادی گزارش نشده است.
به گفته وی با عنایت به فاسد شدن ماهیان رسیده به ساحل در تلاش جهت ارسال نمونه ها به آزمایشگاه جهت اعلام علت تلفات ماهیان هستییم، بررسی بیشتر در حال انجام می باشد که نتیجه قطعی اعلام خواهد شد.
نمونه برداری برای تعیین علت دقیق مرگ و میر
مصطفی موذنی، رئیس محیط زیست عسلویه می گوید: "تلفات ماهیان در ساحل عسلویه و تردیدهای بوجود آمده در افکار عمومی درباره احتمال علت مرگ و میر سبب پیگیری کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عسلویه شده و مبادرت به نمونه برداری جهت مشخص شدن علت دقیق مرگ و میر انجام گرفت.
همچنین محمد امین طلاب، رئیس اداره محیط زیست دریایی استان بوشهر در اینباره گفته است: "احتمال دورریز صیادی به علت محل زیست و مهاجرت این گونه به صورت خواسته و یا ناخواسته وجود دارد."1399/12/06
13:50:43
0.0 / 5
365
تگهای خبر: آب , حفاظ , محیط زیست , مهاجرت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است