در پیام نوروزی مطرح شد؛

آرزوی عیدانه سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا در سال 1400

آرزوی عیدانه سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا در سال 1400

حیوان خانگی بگیر: معاون بهداشت وزارت بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در پیام نوروزی، آرزو کرد سال 1400، سال اختتام همه گیری کرونا باشد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، علیرضا رئیسی، در پیام نوروزی عنوان داشت: حلول سال نو و بهار طبیعت فرصتی بی بدیل است تا از همه تلاشگران عرصه بهداشت کشور به خاطر زحمات طاقت فرسا و خدمات بهادار یک ساله تشکر و قدردانی نمایم.
بی شک سال ۱۳۹۹ آخرین سال قرن، بعنوان نماد ایثار و از خودگذشتگی مدافعان عرصه سلامت خصوصاً حوزه بهداشت در مقابله با همه گیری کووید ۱۹ ثبت و ضبط خواهد شد.
شهادت مظلومانه تعدادی از همکاران صدیق و فداکار طی سال ۱۳۹۹ جلوه ای بارز از ایثار این خادمان به ملت و کشور عزیزمان ایران است.
حال با کوله باری از تجارب بهادار و گران سنگ در راه مبارزه با این همه گیری وارد سال ۱۴۰۰ می شویم و امید آن داریم تا با همت و تلاش بی بدیل شما همکاران عزیز و با بهره بردن از واکسن های تولیدی دانشمندان و کارشناسان زبده عرصه سلامت، در سال جدید بر این بیماری مرگبار فائق آییم.
یکی از جلوه های دیگر تلاش شما عزیزان همزمان با این همه گیری، فعال بودن تمامی واحدهای بهداشتی برای پیشگیری و مبارزه با سایر بیماریهای واگیر و غیر واگیر و خدمت رسانی مستمر به آحاد ملت به ویژه مادران، کودکان و سایر اقشار است.
در سال ۱۳۹۹ تمامی مراکز بهداشتی از شهرهای بزرگ تا دوردست ترین خانه های بهداشت در نقاط صفر مرزی خدمت رسانی به هموطنان را با تمام توان در وضعیت همه گیری ادامه دادند که این اقدامی ستودنی است.
اکنون با انگیزه ای مضاعف وارد سال جدید می شویم، سالی که طلیعه آن ادامه مبارزه همه جانبه با ویروس کرونا و بازگشت آرامش به عرصه سلامت کشور با بهره بردن از دستاوردهای علمی دانشمندان ایرانی خواهد بود.
امیدوارم در سال جدید بعد از غلبه بر این همه گیری با بهره گیری از تمام ظرفیت های علمی و تخصصی خود، مسیر ایجاد رضایتمندی ملت بزرگوار ایران را با قدرت ادامه دهید.
در این روزهای مبارک که همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت قائم آل محمد (عج) می باشد، برای همه مردم ایران سالی توأم با سلامتی و سرشار از ایمان به خدا، افکاری سازنده، عملکردی شایسته، اراده ای آهنین و آینده ای روشن آرزومندم.


منبع:

1399/12/28
13:55:14
0.0 / 5
557
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است