كیفیت هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس

كیفیت هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس

بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، به سبب عدم وزش باد مؤثر کیفیت هوای بامداد امروز چهارم فروردین در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، صبح روز چهارشنبه (۴ فروردین ۱۴۰۰) کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
همین طور به تدریج با رشد ناپایداری جوی در طول روز تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد. با استمرار این شرایط جوی تا اواخر وقت چهارشنبه کاهش غلظت ذرات معلق و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
افزایش تندی باد تا بامداد روز پنجشنبه (۵ فروردین ۱۴۰۰) از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود. حاکمیت جو ناپایدار و وزش باد مؤثر در طول روز، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد کرد، هرچند با وزش باد شدید در بعضی ساعات احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا وجود خواهد داشت.
شایان ذکر است ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی پنجشنبه همراه با وزش باد مؤثر برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۷ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۳ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.1400/01/05
16:25:46
5.0 / 5
329
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است