وزش باد و تداوم هوای مطلوب در پایتخت

وزش باد و تداوم هوای مطلوب در پایتخت

به گزارش حیوان خانگی بگیر برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۲۸ فروردین) در محدوده قابل قبول قرار داشته است و تداوم این شرایط طی روز دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۲۸ فروردین ماه) با حاکمیت جو ناپایدار در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

کاهش تندی باد طی روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود و در اواخر وقت با افزایش ترافیک شامگاهی بر غلظت آلاینده ها افزوده و پیشبینی می شود که در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ی ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد، هرچند با افزایش تندی باد در ساعات پایانی پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

صبح فردا (۲۹ فروردین ماه) باتوجه به شرایط جوی مساعد و با وجود افزایش ترافیک صبحگاهی در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. عدم وزش باد مؤثر طی روز سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد که کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی و افزایش تندی باد تا اواخر وقت فردا (۲۹ فروردین ماه) و باوجود افزایش ترافیک شامگاهی انتظار می رود وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق برقرار شود.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۱ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۶ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/01/28
15:25:56
5.0 / 5
231
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است