افزایش موقتی غلظت آلاینده ها در تهران

افزایش موقتی غلظت آلاینده ها در تهران

برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت درحال حاضر در وضعیت قابل قبول است اما به تدریج تا بامداد فردا (10 اردیبهشت) بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، بر طبق پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران طی بامداد امروز (۹ اردیبهشت) کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران به سبب وزش باد موثر و پراکندگی آلاینده ها در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
از سویی دیگر به تدریج با رشد ناپایداری جوی در طول روز و وزش باد موثر شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود.
بر این اساس، این شرایط جوی تا ساعات پایانی ادامه دارد و با وجود افزایش حجم ترافیک شامگاهی، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق تهران دور از انتظار نیست.
طی بامداد فردا (۱۰ اردیبهشت) نیز با کاهش تندی باد در پاره ای از مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده ها سبب کاهش کیفیت هوا می شود و حاکمیت جو به نسبت آرام در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود می کند. هرچند در بعضی ساعات بعد ازظهر احتمال رشد ابر و رگبار پراکنده وجود دارد.
بر این اساس با وزش باد موثر تا اواخر وقت فردا، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.
برمبنای اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۷ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای اکنون نیز با شاخص میانگین ۷۲ همچنان در وضعیت قابل قبول است.1400/02/09
12:41:56
5.0 / 5
205
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است