كیفیت هوای پایتخت امروز مطلوب است

كیفیت هوای پایتخت امروز مطلوب است

حیوان خانگی بگیر: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (11 اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول قرار دارد و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز (۱۱ اردیبهشت ماه) کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از شرایط ناپایدار جوی و پراکندگی آلاینده ها است.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی، افزایش ابرناکی و احتمال رگبار پراکنده همراه با وزش باد نسبتا شدید در بعضی ساعات بعدازظهر پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، هرچند احتمال گسیل گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا وجود دارد. با تداوم وضعیت ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت نیز پیش بینی می شود که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

تداوم این وضعیت جوی تا بامداد فردا (۱۲ اردیبهشت ماه) شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد، با این وجود با افزایش ترافیک صبحگاهی احتمال افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد وجود خواهد داشت.

افزایش تندی باد طی روز همراه با رشد ابرناکی و احتمال رگبار پراکنده در بعضی ساعات بعدازظهر از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود. با حاکمیت ناپایداری جوی تا اواخر وقت فردا (۱۲ اردیبهشت ماه) و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۸۱ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۹ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/02/11
23:37:32
5.0 / 5
318
تگهای خبر: كیفیت , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است