هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

حیوان خانگی بگیر: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. البته با احتمال وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات بعدازظهر، گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آنست که در بامداد روز جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. در طول روز با افزایش تندی باد شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد، هرچند با احتمال وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات بعدازظهر، گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود. این شرایط جوی تا اواخر وقت جمعه ادامه خواهد داشت و همراه با رگبار پراکنده سبب پراکندگی آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت خواهد شد.

با کاهش تندی باد تا بامداد روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ و شروع تردد خودرو ها در اولین روز هفته انتظار می رود در بعضی مناطق پرتردد غلظت آلاینده ها بالا رفته و سبب کاهش کیفیت هوا شود. در ضمن روز رشد ناپایداری و وزش باد مؤثر پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. با استمرار وضعیت ناپایدار جوی تا اواخر وقت شنبه همراه با وزش باد نسبتاً شدید و رگبار پراکنده، انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت آینده منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۴ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای اکنون نیز با میانگین ۷۱ همچنان در وضعیت قابل قبول است.

منبع:

1400/02/17
17:33:35
5.0 / 5
436
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است