مالكی در تذكر شفاهی:

سعید نمكی مقصر افزایش مرگ و میر كرونا در سیستان و بلوچستان است

سعید نمكی مقصر افزایش مرگ و میر كرونا در سیستان و بلوچستان است

حیوان خانگی بگیر: نماینده مردم زاهدان با اعلان اینکه نمکی مقصر اصلی افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان است، خواهان ورود قوه قضائیه به پرونده بررسی عملکرد وزیر بهداشت شد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی فداحسین مالکی نماینده زاهدان در تذکر شفاهی خطاب به وزیر بهداشت، اظهار داشت: جنابعالی بتازگی در نامه ای به وزیر بهداشت کشور هند اعلام آمادگی کرده اید تا از نظر تجهیزات بهداشتی و دارویی به مردم این کشور برای مقابله با کرونا کمک کنید.
وی اضافه کرد: وزیر بهداشت، نیازی نیست به هند برود. سری به استان سیستان و بلوچستان بزنید و با ویروس هندی که وارد این استان شده مبارزه کنید و تجهیزات خودرا در اختیار این استان قرار دهید.
عضو کیمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارداشت: روزانه بیش از ۱۲۰۰ نفر از مردم سیستان و بلوچستان به کرونا مبتلا می شوند اما وزیر بهداشت حتی جواب تلفن استاندار را نمی دهد و مدیریتی بر ستاد کرونای استان ندارد.
مالکی اضافه کرد: نمکی ۶ ماه پیش قول داد تغییرات اساسی از نظر بهداشتی و درمانی در این استان صورت گیرد اما هنوز به وعده خود عمل نکرده است.
وی اشاره کرد: وزیر بهداشت مقصر اصلی افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان است. دستگاه قضایی باید به این مساله ورود کند. دادستان زاهدان بتازگی ورودی به عملکرد وزیر بهداشت دراین زمینه داشته است.
منبع:

1400/04/06
20:07:27
5.0 / 5
590
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است