هشدار کشورهای اروپایی نسبت به تضعیف سیاست های اقلیمی

هشدار کشورهای اروپایی نسبت به تضعیف سیاست های اقلیمی

حیوان خانگی بگیر: 10 کشور اروپایی هشدار دادند که سیاست های اقلیمی کشورهای این منطقه در معرض خطر تضعیف و تحلیل رفتن قرار دارند.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلمان، دانمارک، اسلوونی و هفت کشور دیگر اتحادیه اروپا امروز (چهارشنبه) نسبت به اقدامات و تلاشها برای تضعیف سیاست های اتحادیه اروپا درباره تغییرات آب و هوایی هشدار دادند برای اینکه براین باورند که مذاکره کنندگان به سمت توافق هایی سوق داده می شوند که می تواند اهداف سبز منطقه را خنثی کند.
این کشورها در اطلاعیه ای مشترک اعلام نمودند که چنین تلاش ها و اقداماتی هم در بین کشورهای اتحادیه اروپا و هم در پارلمان اروپا در حال انجام می باشد.
در اطلاعیه ای به رهبری دانمارک و همین طور امضای کشورهای اتریش، اسپانیا، فنلاند، ایرلند، لوکزامبورگ، هلند و سوئد آمده است: این تغییرات به تنهایی ممکنست موجه یا با اثربخشی محدود باشند اما با کنار هم قرار گرفتن همه آنها، خطر از دست دادن اهداف تعیین شده تا سال ۲۰۳۰ وجود دارد.
به گزارش خبرگزاری رویترز، این کشورها از سیاستگذاران درخواست نمودند که اجازه ندهند انگیزه های کوتاه مدت عزم آنها را برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی تضعیف کند. اتحادیه اروپا در نظر دارد انتشار گازهای گلخانه ای را تا سال ۲۰۳۰ نسبت به سطوح سال ۱۹۹۰، ۵۵ درصد کم کند.
منبع:

1401/03/25
23:58:07
5.0 / 5
201
تگهای خبر: آب , اقلیم , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است